Są ludzie, którzy na widok japońskiej kreski doświadczają odruchu wymiotnego, a manga i anime budzą w nich najwyższą odrazę. W takich chwilach cieszę się, że do nich nie należę, bo nie mógłbym się napawać tymi dziełami.

Niestety, nie jesteśmy zdolni powiązać każdego obrazka z odpowiedzialnym za niego artystą, bo znalazłoby się ich zbyt wielu i źródła w tej sprawie nie są zbyt pewne, możemy być jednak przekonani, że pochodzą one z Japonii. Ilustracje są elementem kampanii uczynienia Pieśni Lodu i Ognia bardziej przystępną dla czytelników z Kraju Kwitnącej Wiśni.

To, że możemy rozkoszować się poniższą galerią, zawdzięczamy artystce Noriko Meguro, która opublikowała ją na swojej stronie internetowej. Jesteście zdolni odgadnąć, jakich bohaterów Gry o Tron przedstawiają?

asoiaf-arya-full asoiaf-arya-full-cover asoiaf-arya-japanese-closeup asoiaf-arya-japanese-illustration asoiaf-arya-ken-sugiwara asoiaf-bran-sugiwara asoiaf-bran-suzuki asoiaf-catelyn-stark-ken-sugiwara asoiaf-cersei-suzuki asoiaf-daenerys-japanese asoiaf-daenerys-ken-sugiwara asoiaf-daenerys-noriko-meguro asoiaf-daenerys-suzuki asoiaf-davros-sugiwara asoiaf-jaime asoiaf-jon-snow-full asoiaf-jon-snow-full-cover asoiaf-jon-snow-japanese-closeup asoiaf-jon-snow-japanese-illustration asoiaf-jon-snow-ken-sugawara asoiaf-jon-snow-suzuki asoiaf-margaery asoiaf-margaery-yasushi-suzuki asoiaf-ned-stark-ken-sugiwara asoiaf-sam-suzuki asoiaf-sansa-full asoiaf-sansa-full-cover asoiaf-sansa-japanese-illustration1 asoiaf-sansa-sugiwara asoiaf-theon-sugiwara asoiaf-tyrion-ken-sugiwara asoiaf-tyrion-yasushi-suzuki

[źródło: dailydot.com, obrazy: Noriko Meguro]

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej