Reklama

Pierwszy gameplay Days Gone na PC. Ostatnia nadzieja na sequel?

gameplay days gone

Sony zaprezentowało gameplay Days Gone w wersji przeznaczonej na komputery PC. Może dzięki temu wydaniu dostaniemy drugą część gry?

Na kanale PlayStation pojawił się zwiastun pecetowej wersji, do niedawna ekskluzywnego tytułu. Zobaczcie w akcji gameplay Days Gone na PC.

Czytaj też: Assassin’s Creed Valhalla Gniew Druidów opóźnione. Znamy nową datę premiery

Gameplay Days Gone na PC

Nowa wersja gry wykorzysta w pełni moc PC. Tytuł zaoferuje wsparcie dla monitorów szerokokątnych, poprawiony poziom detali świata gry, opcję ustawiania pola widzenia czy lepszy zasięg rysowania.

Czytaj też: Rick and Morty w Rainbow Six Siege. Ogór Rick będzie operatorem

Days Gone na PC to także odblokowana liczba klatek na sekundę. Co jednak ciekawe – zaprezentowany materiał jest w jakości 4K i… 59,94 fps. Jeśli graczy pecetowych nie zraża taka “konsolowa” płynność, to możecie szykować 169 złotych, które wydacie 18 maja 2021 roku.

Sony nie przyjęło wstępnej wersji Days Gone 2, które zaprezentowano w 2019 roku. PlayStation zbyt długo musiało czekać na solidną sprzedaż tytułu, a gra miała za dużo błędów. Możliwe zatem, że edycja PC Days Gone, to ostatnia nadzieja na to, że kiedykolwiek otrzymamy kontynuację tej znakomitej produkcji. Rewelacyjna sprzedaż być może przekona Sony…