WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Gameplay z The Last of Us: Part 2 pojawi się na hiszpańskiej imprezie

Nowy gameplay z The Last of Us: Part 2 nadchodzi. Gra pojawi się na hiszpańskiej imprezie.

Długo czekamy na nowe informacje o The Last of Us: Part 2. Naughty Dog na razie siedzi cicho i spokojnie dłubie nad swoją produkcją. Sony po opuszczeniu E3 dało swoim deweloperom szanse na spokojne dopracowywanie gier, rezygnując z ich prezentacji.

Czytaj też: Rekordy Gears 5 – Microsoft zadowolony z marki

Teraz jednak zdaje się, że Naughty Dog jest gotowe coś zaprezentować. Oficjalny hiszpański PlayStation Blog informuje, że na wydarzeniu zwanym Madrid Games Week, który odbędzie się w hiszpańskiej stolicy, zobaczymy The Last of Us: Part 2.

Kiedy zatem wypatrywać nowych materiałów z gry? Impreza będzie trwała od 3 do 6 października. Skoro PlayStation już teraz zapowiada pojawienie się gry, to raczej nie chodzi o to, że gracze usłyszą o jakimś jej szczególe, a po prostu odbędzie się pokaz z nowym gameplayem, który był już prezentowany nielicznym,

Na tej samej imprezie pojawi się również prezentacja Death Stranding. PlayStation ma udostępnić o grze zupełnie nowe informacje. Nie liczyłbym jednak, że w którąś ze wspomnianych gier będzie można zagrać.

Czytaj też: Borderlands 3 ze słabą sprzedażą pudełkową – cyfrowe wydania zmieniły rynek

Źródło: wccftech.com