WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Gamescom bez Blizzarda – firma wciąż zbiera się po zwolnieniach

Gamescom bez Blizzarda! Firma ogłosiła, że gracze jeszcze muszą poczekać na prezentację nowych gier firmy.

Blizzard jakiś czas temu ogłosił, że pojawi się w tym roku na imprezie BlizzCon. Cóż, niektórzy nie wierzyli, że producent znów pojawi się na swoim wydarzeniu po tym jak w 2018 roku zaserwowano fanom pokaz mobilnego Diablo Immortal, a przez firmę przetoczyła się fala zwolnień.

Czytaj też: Xbox Game Pass na maj robi wrażenie – w przeciwieństwie do Games With Gold

Blizzard jednak będzie „u siebie” i zdaje się, że tym razem BlizzCon 2019 będzie wielki. Firma po zwolnieniach postanowiła jak najbardziej skupiać się na swoich grach, więc można się spodziewać (oby), że prace przyspieszyły. Blizzard ogłosił jednak jeszcze jedną rzecz.

Firma nie pojawi się na tegorocznym Gamescomie. Jedyne co będzie tam dostępne od Blizzarda to ich sklepik, w którym fani kupią gadżety z gier. Firma swoją nieobecność usprawiedliwia tym, że po zmianach na wielu stanowiskach i zwolnieniu wielu osób, starają się teraz maksymalnie dbać o swoje przyszłe gry.

Zdaje się zatem, że na BlizzConie 2019 zobaczymy nowe produkcje, w tym może i Diablo 4, które fani tak bardzo oczekiwali rok temu. Produkcja tego tytułu startowała od zera już dwa razy, ale jest nadzieja, że teraz uda się w końcu cokolwiek pokazać graczom.

Czytaj też: CEO Google wierzy w sukces Google Stadia – A Wy?

Źródło: dualschockers.com