Reklama

Co powiecie na gamingową maseczkę T-Force?

gamingową maseczkę T-Force, maseczka T-Force

Firma Team Group w dążeniu do uczynienia naszego życia codziennego bardziej „growym” stworzyła gamingową maseczkę T-Force, a dokładniej mówiąc „3D T-FORCE Gaming”.

Oceńcie gamingową maseczkę T-Force

Team Group postanowiło, że wkrótce wypuści swoją pierwszą prawdziwie gamingową maseczkę na twarz T-FORCE Gaming 3D, która ma być zarówno modnym dodatkiem, jak i osobistą barierą ochronną w walce z pandemią.

Czytaj też: Mamy zdjęcie Z590 Aorus Xtreme
Czytaj też: Cooler Master MasterAir MA624 Stealth zniknie w obudowie
Czytaj też: Procesor Intel Rocket Lake-S podkręcony do 6,9 GHz

Jak firma sama pisze w ogłoszeniu:

Ta stylowa maska, symbolizująca wigor marki T-FORCE, pomoże graczom rozpocząć zdrowszy i jaśniejszy nowy rok.

Maska T-FORCE Gaming 3D jest wykonana z nanosrebra i materiałów fotokatalitycznych i przeszła tajwański test certyfikacyjny CNS14774. Mamy więc pewność, że blokuje 99% bakterii i wirusów, chroniąc przed szkodliwymi mikroorganizmami, płynami ustrojowymi i wydzielinami z dróg oddechowych.

Ta maseczka wyróżnia się ponoć trwałością, wyższym komfortem dzięki kształtowi 3D, który wygodnie dopasowuje się do twarzy i czterem warstwom materiału, które zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Taka konstrukcja ponoć odfiltrowuje unoszące się w powietrzu cząsteczki bez wpływu na oddychalność.

Czytaj też: Thermaltake prezentuje nowe zestawy AiO TOUGHLIQUID
Czytaj też: Tak wygląda EVGA RTX 3090 Kingpin Hydro Copper
Czytaj też: Acer wprowadza na rynek trzy nowe monitory dla graczy

Co ciekawe, pierwsza partia limitowanej maski 3D T-FORCE Gaming zostanie rozdana i nie będzie można jej odsprzedać. Od lutego na Tajwanie TEAMGROUP rozpocznie jednak współpracę promocyjną, aby zapewnić dostęp do niej większej liczbie klientów. Będzie to bowiem nie oddzielny produkt, a dodatek promocyjny do zamówień.