ASUS zapowiada gamingowe laptopy TUF i ROG z RTX 3000

gamingowe laptopy TUF i ROG, ASUS TUF GAMING, ASUS ROG, laptopy ASUSa

ASUS jako pierwszy z producentów pochwalił się, że już wkrótce pokaże swoje gamingowe laptopy TUF i ROG z RTX 3000, czyli mobilnymi nowymi kartami GeForce.

Gamingowe laptopy TUF i ROG

Specyfikacja mobilnych GeForce RTX 3000 wyciekła, a niedawno zobaczyliśmy mobilnego GeForce RTX 3070 i GeForce RTX 3080 w testach. To właśnie te karty graficzne będą częścią nowej serii laptopów ASUSa, które zostaną pokazane podczas specjalnego wydarzenia już 12 stycznia.

Czytaj też: NVIDIA szykuje GeForce RTX 3070 SUPER i RTX 3080 SUPER?
Czytaj też: Mobilna karta GeForce RTX 3080 wyciska z GA104 wszystko
Czytaj też: Test dysku Cardea Ceramic C440 1 TB od T-Force

Firma ASUS odświeży swoją serię TUF Gaming dzięki nowemu, ulepszonemu systemowi chłodzenia z dwoma wentylatorami. ASUS pokazał nawet nowy projekt tego laptopa, który wygląda bardziej nowocześnie niż odpowiednik poprzedniej generacji.

Czytaj też: Najciekawsze newsy tygodnia – hardware [04.01.2021]
Czytaj też: Znamy modele chipsetów Intel serii 500
Czytaj też: MSI potwierdza premierę procesorów Rocket Lake

Sprzedawane teraz laptopy ASUS TUF 2020 stały się dość popularnym wyborem wśród graczy z ograniczonym budżetem, jako że są tańsze i łatwiejsze do kupienia względem topowych modeli serii ROG. Miejmy nadzieję, że w tej nowej generacji producent nie zaliczy wpadek w kwestii chłodzenia i wyświetlaczy.

Już po powyższych nagraniach widzimy, że nowe laptopy ASUS TUF wydają się być bardziej prostokątne, prawie jak seria ROG Zephyrus. Nie wiemy, czy ASUS postawił na procesory Intela, czy AMD.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News