Reklama
aplikuj.pl

Gdzie jest Star Wars Jedi Survivor? Wiemy, dlaczego EA tak zwleka

star wars jedi survivor

Electronic Arts zapowiedziało Star Wars Jedi Survivor i… o grze słuch zaginął. Wiemy już jednak, kiedy możemy spodziewać się nowych informacji i dlaczego EA tak ociąga się z nowymi wieściami.

Wiemy, kiedy Star Wars Jedi Survivor powróci?

Star Wars Jedi Survivor zostało ogłoszone jeszcze w maju tego roku. Od tamtej pory o grze nic nie słyszymy. Jedynce co wtedy otrzymaliśmy, to zwiastun oraz krótki opis produkcji.

Czytaj też: Resident Evil 4 Remake bez spolszczenia. Inni dostaną nawet dubbing

Jaki będzie twój następny ruch, Jedi?

Poznaj kolejny rozdział przygód Cala Kestisa w STAR WARS Jedi: Ocalały – premiera w 2023 roku.

Jedi: Survivor to rozgrywająca się w pięć lat po wydarzeniach STAR WARS Jedi: Upadły zakon przygodowa gra akcji autorstwa Respawn Entertainment, powstająca we współpracy z Lucasfilm Games.

Twórcy po opublikowaniu tego materiału wideo zapadali się jednak pod ziemię. Dlaczego? Informator Jeff Grubb rzucił trochę światła na tę sprawę! Okazuje się, że Electronic Arts miało przejść na bardzo krótki okres promocji gier, przed ich premierą. Krótka, intensywna kampania marketingowa ma budować hype tuż przed wydaniem gry. Efekty tego możemy zobaczyć w przypadku Need for Speed Unbound, gdzie można było się spodziewać się premiery w 2023 roku, a tymczasem EA niedawno rozpoczęło intensywną kampanię marketingową i zapowiedziało premierę gry na 2 grudnia tego roku!

Kiedy zatem można spodziewać się nowych wieści o Star Wars Jedi Survivor? Gra, według informatora, ma mieć premierę w marcu 2023! Grubb twierdzi, że nowe wieści o produkcji i początek szybkiej kampanii marketingowej zobaczymy w grudniu tego roku.