Reklama
aplikuj.pl

GeForce Now za darmo dla graczy Destiny 2

destiny 2

Gracze Destiny 2 otrzymują prezenty od deweloperów. Jeśli dotychczas ogrywaliście produkcję za pomocą Google Stadia, to być może skusicie się na przejście na nową platformę?

Destiny 2 w GeForce Now

Czy granie w chmurze to przyszłość? Na to pytanie stara się odpowiedzieć wielu, ale prawda jest taka, że nie wiadomo. Po raz pierwszy jednak od dawna firmy podeszły do tematu porządnie, pozwalając losowi i wyborom graczy samemu decydować. Granie w chmurze PlayStation, Xbox czy GeForce Now nie jest nachalnie promowane, a powoli rozwijane i kto chce może korzystać z tej opcji. Zupełnie tak jak kiedyś gry w formie cyfrowej, które stały się naszą codziennością.

Czytaj też: Niesamowite gry na premierę PS VR2! Gran Turismo i Resident Evil to tylko początek

Google Stadia poszła za bardzo do przodu i projekt upadł. Ucierpieli przez to gracze Destiny 2, którzy stracili dostęp do produkcji. Bungie jednak dogadało się z NVIDIĄ i wysyła teraz do byłych graczy Stadii darmowe kody na miesiąc zabawy w GeForce NOW bez żadnych opłat. Jeśli graliście w chmurze Google – sprawdźcie koniecznie maila!

Destiny 2 to gra akcji MMO, osadzona w jednym, stale ewoluującym świecie, w którą możecie zagrać w dowolnej chwili, w dowolnym miejscu, wspólnie ze swoimi znajomymi, zupełnie za darmo.