Reklama
aplikuj.pl

Jeszcze lepszy dostęp do DALL-E. To on generuje „coś” praktycznie z niczego

DALL-E, DALL-E Beta

Jeśli interesujecie się tematem DALL-E, to musicie wiedzieć, że do tej pory większość osób wykorzystywała jego ogólnodostępne wersje Mini, a nieliczni mogli przetestować jego pełną wersję tylko w wąskim gronie, jakie dopuszczała do DALL-E firma OpenAI. Teraz jednak ten algorytm do generowania grafik z tekstu

Generator grafik DALL-E już w wersji Beta

Kojarzycie DALL-E? To specjalny algorytm, z pomocą którego możecie wygenerować bardzo psychodeliczne i nierealne grafiki, po prostu „pisząc mu”, czego chcecie. Więcej na ten temat miałem do powiedzenia w audycji w Radiu Czwórka z 20 czerwca, które znajdziecie tutaj pod czasem 9:35. Wtedy wspominaliśmy tylko o DALL-E Mini, bo to z niego mogła korzystać większość z nas, ale wkrótce to może się zmienić.

Czytaj też: Hyundai zaprojektuje małe auto elektryczne na rynek europejski. Cena zaskoczy

OpenAI uruchomiło betę, w ramach której w najbliższych tygodniach DALL-E trafi do 1 milionowi osób z listy oczekujących. W ramach tego testowego programu każdy z wybranych otrzyma możliwość wygenerowania 50 darmowych grafik w pierwszym miesiącu i 15 w każdym następnym, które można rozszerzyć o 115 grafik za 15 dolarów. Na to drugie może znaleźć się wiele chętnych, bo DALL-E udostępnione w programie Beta sprawia, że wygenerowane przez niego obrazy można teraz drukować na koszulkach lub książkach dla dzieci.