Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint znowu obrywa ocenami

ghost recon breakpoint

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint to kolejna produkcja dodana na Steam przed Ubisoft. Tytuł znów otrzymuje przeciętne oceny i raczej nic się już tutaj nie zmieni.

Ghost Recon Breakpoint na Steam

Steam wzbogacił się o kolejna produkcję Ubisoftu. Tym razem jest to Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint, które zostało przeciętnie przyjęte przez media i graczy na pozostałych platformach. Teraz, po latach widać, że gry nie udało się doprowadzić do dobrego stanu, ponieważ i na Steam oceny utrzymują się na poziomie „mieszanym”.

Czytaj też: Nowe słowa runicze w Diablo 2 Resurrected czekają na Waszą życiową energię

Dołącz do elitarnej jednostki specjalnej znanej jako Duchy i podejmij się wyjątkowej misji na Auroi. Ten odizolowany archipelag na południowym Pacyfiku został odcięty od świata wskutek przejęcia Skell Technology przez wrogie siły. Wilki – zbuntowany oddział do zadań specjalnych, na którego czele stoi twój dawny towarzysz broni – kontrolują wyspy i próbują cię na nich znaleźć. Poprowadź swoją drużynę przez wyspiarskie krajobrazy i uratuj cywilów, nie dając się przy tym dostrzec.

Ubisoft chwali się, że produkcję można ogrywać solo jako dowódca maksymalnie trzech w pełni modyfikowalnych sojuszników Si lub zebrać do trzech znajomych i zmierzyć się z przeciwnikiem w trybie współpracy PvE. To jednak nie pomoże, gdy sama gra nie bawi tak jak poprzednia odsłona.