Reklama
aplikuj.pl

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint znowu obrywa ocenami

ghost recon breakpoint

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint to kolejna produkcja dodana na Steam przed Ubisoft. Tytuł znów otrzymuje przeciętne oceny i raczej nic się już tutaj nie zmieni.

Ghost Recon Breakpoint na Steam

Steam wzbogacił się o kolejna produkcję Ubisoftu. Tym razem jest to Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint, które zostało przeciętnie przyjęte przez media i graczy na pozostałych platformach. Teraz, po latach widać, że gry nie udało się doprowadzić do dobrego stanu, ponieważ i na Steam oceny utrzymują się na poziomie „mieszanym”.

Czytaj też: Nowe słowa runicze w Diablo 2 Resurrected czekają na Waszą życiową energię

Dołącz do elitarnej jednostki specjalnej znanej jako Duchy i podejmij się wyjątkowej misji na Auroi. Ten odizolowany archipelag na południowym Pacyfiku został odcięty od świata wskutek przejęcia Skell Technology przez wrogie siły. Wilki – zbuntowany oddział do zadań specjalnych, na którego czele stoi twój dawny towarzysz broni – kontrolują wyspy i próbują cię na nich znaleźć. Poprowadź swoją drużynę przez wyspiarskie krajobrazy i uratuj cywilów, nie dając się przy tym dostrzec.

Ubisoft chwali się, że produkcję można ogrywać solo jako dowódca maksymalnie trzech w pełni modyfikowalnych sojuszników Si lub zebrać do trzech znajomych i zmierzyć się z przeciwnikiem w trybie współpracy PvE. To jednak nie pomoże, gdy sama gra nie bawi tak jak poprzednia odsłona.