Reklama
aplikuj.pl

Globalna premiera Oppo Find N2 Flip zbliża się wielkimi krokami

Oppo Find N2 i Find N2 Flip

W połowie grudnia Oppo przedstawiło dwa nowe składane smartfony – Oppo Find N2 i Find N2 Flip. Niestety, po raz kolejny model typu Fold pozostanie w Chinach, ale Flip doczeka się globalnej premiery. Nowa certyfikacja uzyskana przez ten smartfon wskazuje, że może się to stać już niedługo.

Oppo Find N2 Flip trafi na światowy rynek, nie wiemy tylko, kiedy

Podczas grudniowej premiery Oppo zaprezentował model z klapką, który w przeciwieństwie do Find N2 trafi do globalnej dystrybucji. Nie ujawniono co prawda daty debiutu, ale ta może być już bliska, na co wskazują certyfikaty uzyskane przez Find N2 Flip. Najnowsza została przyznana przez NBTC w Tajlandii. Zwykle, gdy jakiś model pojawia się w tej bazie to znak, że premiera odbędzie się w ciągu kilku tygodni.

Oppo już swoim Find N pokazał, że umie robić świetne składaki i dlatego z niecierpliwością wyczekujemy na model z klapką. Ten wyposażono w składany 6,8-calowy ekran AMOLED Full HD+ z częstotliwością odświeżania 120 Hz i kamerą do selfie 32 Mpix.

Na zewnątrz nie zabrakło dodatkowego wyświetlacza, który wyróżnia się wielkością – ma przekątną 3,26″ i odświeżanie 60 Hz. Dzięki rozmiarowi i orientacji pionowej jest on bardzo funkcjonalny. Można go bowiem używać nie tylko do sprawdzania godziny, powiadomień czy podglądu podczas robienia selfie.

Jeśli chodzi o aparaty, tutaj do dyspozycji dostajemy 50-megapikselowy aparat główny i ultraszerokokątny obiektyw 8 Mpix. Za napędzanie odpowiada układ Dimensity 9000+ wspierany przez 12 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci wbudowanej. Smartfon zasila bateria o pojemności 43000 mAh z szybkim ładowaniem z mocą 44W.