Reklama

Głośność PS5 oraz… zapach konsoli, czyli PS5 w rękach Japończyków

głośność PS5, zapach PS5

Sony dziwnie promuje swój sprzęt, ale OK – dla takich informacji warto przekazać konsole narodowi japońskiemu. Co się dowiedzieliśmy?

Sony udostępniło konsolę do testów w Japonii. Efekt? Japończycy skupili sie na rzeczach, o których jeszcze nie mogliśmy się przekonać. No, to zaraz się dowiecie jaki zapaszek ma PS5.

Czy PS5 jest głośne?

Przyznam, że jestem pod wrażeniem tego jak regularnie czyszczone PS4 FAT potrafi być głośne. Czasem już nawet słyszę je przez słuchawki, a to już wyczyn. Z obawą zatem czekam trochę na to co wymyślono w przypadku chłodzenia PS5. Co się okazuje – jest podobno znakomicie. Pokaz konsoli prezentowany był w pomieszczeniu, gdzie było około 30 stopni. PS4 by odleciało. PS5 za to było zupełnie niesłyszalne. Sprzęt bez problemów się chłodził i nie hałasował. Uf.

Czytaj też: Outriders zmieniło datę premiery po czym wróciło do starej, więc chyba udajemy, że nie widzieliśmy

Jak pachnie PS5?

Japończycy sprawdzili również jak pachnie PS5? Konsoli dotknąć nie mogli, ale zbliżyć nos… mogli. A więc sprawdzono to co pewnie interesuje jakąś grupę ludzi. Werdykt? Konsola nie ma żadnego specyficznego zapachu. I tak… gdyby nie zakaz dotykania konsoli to prawdopodobnie PS5 byłoby też… spróbowane. A niedawno dziwiło nas jeszcze lizanie kartridży Switcha…

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News