Oto Goat Tools, czyli narzędzie wielofunkcyjne, na które czekaliśmy

Goat Tools, narzędzie wielofunkcyjne,

Założę się, że każdy z Was miał przynajmniej w ręku multitoola, czyli narzędzie wielofunkcyjne, a ci, którzy z korzystają z takich gadżetów, na co dzień, wiedzą, co je dręczy. Goat Tools na szczęście rozwiązuje ten problem.

Multitool Goat Tools

Firma o tej samej nazwie z San Diego ciągle zbiera fundusze na produkcję Goat Tools na Kickstarterze, gdzie multitool już poradził sobie świetnie, bo w ciągu kilku dni, zgarnął prawie 150000 zł na realizację projektu. Nic dziwnego, bo to jeden z niewielu takich sprzętów, które zostało od podstaw zaprojektowane po to, aby użytkownik sam dobierał, jakie narzędzia są mu akurat potrzebne albo z jakich najczęściej korzysta.

Czytaj też: Specjalny multitool na biwak. Oto kieszonkowy M.020

Nie jest to może odkrycie Ameryki na nowo, bo podobne sprzęty są już na rynku, ale Goat Tools wyróżnia się swoją scyzorykową formą. Ten multitool został wykonany ze stali nierdzewnej i składa się z zestawu szczypiec/przecinaków do drutu, których pozostałe składane narzędzia w uchwytach można dowolnie wymieniać.

Na pokładzie może znaleźć się 12 narzędzi, które obejmują samozabezpieczające się ostrze noża, uchwyt na ostrze, uniwersalny wkrętak do bitów, nożyczki, piłę, szydło, klucz imbusowy 2 mm, mały i średni płaski wkrętak oraz klucz 10 mm. Proces ma być ponoć łatwy, bo sprowadzi się do usunięcia śrubek, a plany przewidują nawet używanie własnych niestandardowych paneli bocznych.

Czytaj też: Multitool na smartfona, czyli PopGrip od Popsockets

Cena? Obecnie narzędzie wielofunkcyjne Goat Tools jest dostępne za 79$ na Kickstarterze w ramach kampanii, podczas gdy planowana cena detaliczna wynosi 139$.