Reklama
aplikuj.pl

Gracie w God of War? Pamiętajcie o nowych sterownikach NVIDIA 511.23!

Gracie w God of War, sterownikach NVIDIA 511.23,

Zgodnie z oczekiwaniem NVIDIA na premierę God Of War na PC (14 stycznia) udostępniła najnowszą wersję swoich sterowników dla graczy NVIDIA 511.23. Te są nietypowe, bo wprowadzają wiele nowości na czele z optymalizacją God of War.

Sterowniki GeForce Game Ready 511.23 WHQL już dostępne. Są kluczowe dla wszystkich, grających w God of War

Poprawki w NVIDIA 511.23, które pobierzecie albo bezpośrednio (tutaj), albo poprzez NVIDIA Experience, obejmują naprawę kursora po aktywacji trybu HDR lub G-Sync z poziomu Windowsa, pozbycie się migoczącego tekstu przy 12-bitowej głębi koloru, czy okazjonalnych problemów w konfiguracjach z kilkoma monitorami.

W przypadku gier sterowniki NVIDIA 511.23 wprowadzają optymalizację pod kątem technologii DLSS oraz Reflex w przypadku gry God of War. Dodatkowo wprowadzają te same technologie do Rainbow Six Extraction i wyłącznie DLSS do GRIT i The Anacrusis. Ogólne optymalizacje otrzymał Hitman III oraz Monster Hunter Rise.

Czytaj też: Dwa razy droższy od Steam Decka i trzykrotnie od Switcha OLED – oto handheld ONEXPLAYER Mini

NVIDIA wprowadziła też aktualizację swojej technologii DSR z wzbogaconą z wykorzystaniem sztucznej inteligencji DLDSR. To rozwinięcie tradycyjnego skalowania „w dół” w imię wyższej rozdzielczości z wykorzystaniem sztucznej inteligencji, co znacząco zwiększa płynność, ale jednocześnie wymaga do działania kart GeForce RTX przez bazowanie na rdzeniach Tensor.