Reklama
aplikuj.pl

God of War Ragnarok niesamowite na PS5, ale wielkie na PS4

god of war ragnarok

Pojawiła się informacja dotycząca rozmiaru God of War Ragnarok na PlayStation 4. Gra zajmie Wam naprawdę dużo miejsca na dysku, choć to wersja PlayStation 5 będzie oczywiście lepsza.

God of War Ragnarok na PS4

Ile macie wolnego miejsca na swoich PlayStation 4? Gry na PlayStation 5 zajmują mniej miejsca, niż na PS4, dzięki specjalnym technologiom i można już zapomnieć o ogromnych produkcjach z PS4. Gracze, którzy jednak nie przeszli jeszcze na nowsza generację mogą przeżyć mały szok. Sam instalator God of War Ragnarok na PlayStation 4 waży bowiem ponad 118 GB!

Czytaj też: Uncharted Legacy of Thieves na Steam Deck to jak PlayStation Vita 2

Tytuł na PlayStation 5 powinien być mniejszy, a do tego oferuje nowe technologie. Sony chwali się:

  • Szybkie wczytywanie dzięki dyskowi SSD – Wracaj do akcji szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Ultraszybki dysk SSD konsoli PS5 nie pozwoli Ci długo czekać na wskrzeszenie. Ciesz się przyśpieszonym wczytywaniem gry w punktach kontrolnych i błyskawiczną szybką podróżą.
  • Niesamowita grafika – Graj w pełnej rozdzielczości 4K przy 30 klatkach na sekundę lub w dynamicznej rozdzielczości skalowanej do 4K przy 60 klatkach na sekundę. Rozkoszuj się pięknem dziewięciu światów, które zaprojektowano i stworzono z niesłychaną dbałością o szczegóły. Podziwiaj udoskonalone odbicia, cienie oraz oświetlenie, a także bardziej szczegółową geometrię i realistyczne odkształcanie się śniegu.
  • Integracja kontrolera bezprzewodowego DualSense – Poczuj każdy moment podróży przez nordyckie krainy dzięki realistycznym efektom dotykowym i adaptacyjnym efektom „Trigger”.