Reklama
aplikuj.pl

God of War Rangarok w końcu otrzymał brakującą funkcję

god of war ragnarok

God of War Rangarok nie posiadało trybu foto. Aktualizacja wprowadzająca opcję robienia własnych zdjęć w końcu się jednak pojawiła i gracze mogą zacząć dzielić się screenami.

God of War Ragnarok w obiektywie

W plikach God of War Ragnarok od premiery schowany był tryb fotograficzny. Autorzy nie zdecydowali się jednak na udostępnienie go graczom, więc został on ukryty. Tylko posiadacze zhakowanych PlayStation 4 byli w stanie dostać się do tego rozwiązania.

Czytaj też: Na otarcie łez po Callisto Protocol – początek Dead Space Remake

Teraz jednak tryb foto jest już dostępny dla każdego gracza God of War Rangarok. Aby móc robić zrzuty ekranu w grze, musicie zaktualizować produkcję do najnowszej wersji. Łatka aktywuje dostępny w grze tryb foto.

Autorzy gry przy okazji zwracają uwagę na ulepszony w tej odsłonie model walki. Dzięki ciężkim treningom Kratos i Atreus wypracowali nowe wspólne sposoby walki, które uwydatniają ich mocne strony i zwiększają efektywność podczas bitwy:

  • Udoskonalona runiczna moc – Używaj Lewiatana na nowe sposoby dzięki nowym zdolnościom runicznym. Zbieraj i ulepszaj runy Lewiatana, aby zaskoczyć wrogów nowymi, unikatowymi atakami i zdolnościami
  • Więcej niż tylko chłopiec z łukiem – Atreus spędził dużo czasu na szlifowaniu swoich umiejętności strzeleckich. Odkryj nowe potężne ataki Szpona oraz runiczne zaklęcia przywołania, które sprawią, że Atreus będzie niezastąpiony podczas walki