WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Google Asystent otrzymał nowe zmiany

Google ogłosiło właśnie, że wprowadza pewne zmiany do swojego Asystenta. Aktualizacja ma zapewnić lepszą odpowiedź wizualną i bardziej kompletne informacje w jednym miejscu.

Gdy teraz zapyta się Asystenta o pewne informacje to zobaczy się kartę pokazującą je w sposób bardziej przejrzysty. Na niektóre pytania zostanie także udzielona odpowiedź z listą linków do źródeł internetowych.

Czytaj też: Obraz w obrazie na YouTube dostępny dla wszystkich

Google Asystent, aktualizacja Google Asystent, zmiany Google Asystent, interfejs Google Asystent, dane Google Asystent, informacje Google Asystent

Pojawią się także te same reklamy, które obecne są w wyszukiwarce Google. Będą one umieszczane w pionie, dzięki czemu będzie można ich znacznie więcej zobaczyć. Google wprowadza także nowe narzędzia, takie jak kalkulator napiwków czy nowy interfejs użytkownika.

Jak zawsze można zapytać Asystenta, czy nowa wersja jest już gotowa do pobrania na Wasz telefon. Jeśli jeszcze nie jest to warto regularnie to sprawdzać bowiem zmiany rzeczywiście ułatwiają korzystanie z Asystenta.

Czytaj też: Co nowego wprowadza Android Q Beta 2?

Źródło: Phonearena