Reklama
aplikuj.pl

WhatNext patronem medialnym wydarzenia Google Cloud for Business

Fly On The Cloud, jeden z partnerów Google, organizuje konferencje Google Cloud for Business. Będzie to kompendium wiedzy o tym, jak przedsiębiorcy mogą wykorzystać możliwości jakie dają rozwiązania chmurowe.

Dla kogo realizowane jest wydarzenie Google Cloud for Business?

Wydarzenie Google Cloud for Business kierowane jest do przedsiębiorców ze średnich i dużych firm, właścicieli firm interesujących się skalowaniem biznesu oraz managerów i team lederów w korporacjach. Dużą dawkę informacji otrzymają zarówno osoby, dla których temat chmury Google jest już znany, jaj również osoby całkowicie początkujące.

A czym w ogóle jest skalowanie biznesu? Ujmując to w prostych słowach – to zwiększenie przychodów ze sprzedaży bez konieczności zwiększania podstawowych kosztów operacyjnych.

Czytaj też: Czarnobyl zyskał nowego bywalca. To robotyczny pies Spot

Kiedy odbędzie się Google Cloud for Business?

Cała konferencja odbędzie się w formie warsztatów online, 24 listopada w godzinach 10-13. W trakcie jej trwania swoimi doświadczeniami podzielą się przedstawiciele Google, feeCOMPASS oraz Fly On The Cloud.

Całość zostanie podzielona na dwie części. Pierwsza będzie dotyczyła tematów związanych z Google Workspace (dawny G Suite), a druga Google Cloud Platform.

Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem wydarzenia oraz bezpłatnej rejestracji.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext.pl? Obserwuj nas w Google News