Reklama
aplikuj.pl

Google Duo na Androidzie 12 ma irytujący problem z dźwiękiem

Duo, Google Duo, pobrania Duo, pobrania google duo, miliard pobrań Duo

Niektórzy posiadacze smartfonów z Androidem 12 korzystający z aplikacji Google Duo zauważyli u siebie znaczący błąd związany z dźwiękiem. Na szczęście firma już nad nim pracuje.

Problem z dźwiękiem podczas połączeń w Google Duo

Najnowsza wersja systemu operacyjnego Android powoli trafia do coraz większej liczby urządzeń. I choć niesie ze sobą szereg ulepszeń, to przy okazji wychodzą na jaw różne błędy i problemy, nad którymi Google musi na bieżąco pracować. Jeden z nich został niedawno ujawniony i dotyczy aplikacji Google Duo. Okazuje się, że wiele osób podczas wykonywania połączeń w aplikacji ma problem z dźwiękiem.

O ile dzwoniący słyszą swojego rozmówcę, tak ich samych już nie słychać. Wedle tego, co zgłaszają użytkownicy, błąd znika, gdy zakończy się połączenie i zrestartuje aplikację. Jednak nawet po wyczyszczeniu pamięci podręcznej lub ponownym zainstalowaniu Duo nie znika na stałe. Skarg na ten problem było na tyle dużo, że na forum pomocy Google Duo pojawił się specjalny post informujący o podjęciu prac nad rozwiązaniem usterki.

Czytaj też: Twitter testuje nowy pasek wyszukiwania

Samo Google na razie zaleca ponowne otwarcie aplikacji i nawiązanie kolejnego połączenia. Jeśli więc natrafiliście u siebie na ten problem, musicie uzbroić się w cierpliwość i poczekać na stosowną aktualizację.