Reklama
aplikuj.pl

Seria Pixel 7 zostanie rozbudowana o jeszcze jeden model? I wcale nie chodzi o Pixel 7a

Pixel 7 i 7 Pro
Pixel 7 i 7 Pro

Google przyzwyczaiło nas już do pewnego schematu. Jesienią prezentowana jest nowa generacja smartfonów, która w połowie kolejnego roku rozbudowywana jest o jeszcze jeden model z dopiskiem „a”. Tymczasem nowy przeciek wskazuje, że producent może szykować jeszcze jedno urządzenie w ramach serii Pixel 7.

Google pracuje nad nowym smartfonem Pixel 7. Będzie nim… flagowiec z małym ekranem

Niby wiele osób mówi, że ekrany w dzisiejszych smartfonach są za duże, ale jednocześnie, Apple zrezygnowało z modelu Mini ze względu na jego niską sprzedaż. Prawda jest jednak taka, że jeśli szukamy urządzenia z wyświetlaczem o przekątnej około 6 cali (lub mniejszym), wybór jest dość ubogi. To może wkrótce się zmienić za sprawą Google.

Nowy przeciek ujawnił nam, że firma podobno pracuje nad Pixel 7 Mini. Smartfon ma ponoć korzystać z tego samego wyświetlacza co reszta modeli z serii, ale oczywiście byłby on mniejszy. Niestety przekątnej jeszcze nie znamy. Warto też wspomnieć, że przy okazji w kodzie źródłowym serii Pixel 7 znaleziono też urządzenie, którym podobno ma być Pixel 7 Ultra z ekranem o rozdzielczości 2K.

Na razie jednak niczego więcej na temat tych modeli nie wiemy, musimy więc uzbroić się w cierpliwość. Oczywiście, o ile plotka jest prawdziwa.