WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Google Pixel 4 zauważony w realu

Google Pixel 4 został właśnie zauważony w londyńskim metrze. Pomimo osłony ochronnej, możliwa była identyfikacja smartfona dzięki charakterystycznym aparatom. Etui nie zdradza wystającego modułu z aparatami co jest jednak trochę dziwne.

Czujniki umieszczone na osi poziomej powinny być głównym oraz teleobiektywem. Funkcja trzeciego obiektywu jest nieznana a na spodzie znajduje się dioda LED. Na górnej krawędzi jest wycięcie prawdopodobnie dla mikrofonu.

Czytaj też: Czy Xperia 1 namiesza w DxOMarku?

Google Pixel 4, zdjęcie Google Pixel 4, na żywo Google Pixel 4, zdjęcia Google Pixel 4, tył Google Pixel 4, wygląd Google Pixel 4, design Google Pixel 4

Google Pixel 4 będzie miał podobny moduł do tego zastosowanego w Huawei Mtae 20 czy 20 Pro. Będzie on także charakteryzował się znacznie większą górną ramką niż dolną. Wycięcie będzie inne niż w przypadku Google Pixel 3 XL.

Na górnej ramce znajdzie się podwójny aparat oraz dwa inne czujniki, które umieszczone są jeden nad drugim. Nigdzie nie widać czytnika linii papilarnych, więc tan znajdzie się pod ekranem.

Skoro Google Pixel 4 przechodzi już testy w Londynie to jego premiera jest już bliżej niż dalej. Najpewniej niedługo zaleją nas kolejne przecieki dotyczące tej konstrukcji, o których regularnie będziemy dawali Wam znać.

Czytaj też: Masz problem z dotykiem w Pocophone F1?

Źródło: Gizchina