Reklama

Google Pixel 6 Pro w świetle nowych informacji

Google Pixel 6 Pro, rendery Pixel 6 Pro, specyfikacja Pixel 6 Pro, Pixel 6 Pro

Jakiś czas temu mogliśmy zobaczyć Pixel 6 i Pixel 6 Pro od Google na nieoficjalnych renderach, które to właśnie znów wyciekły do sieci. Te nowe dotyczą tylko modelu Pro, ale w zasadzie potwierdzają nam jego wcześniejszy wygląd, ale mamy dla Was coś nowego.

Google Pixel 6 Pro ujawniony na renderach

To, co mogło niektórych zszokować, gdy po raz pierwszy zobaczyliśmy nowe smartfony Pixel 6, sprowadza się do ich wyspy z aparatami, która to wyróżnia się na rynku swoją formą. Oprócz tego widzieliśmy wtedy, że model Pixel 6 Pro jest wyposażony w jeden obiektyw więcej od wariantu podstawowego, co oznacza, że wersja Pro na oferuje potrójną konfigurację aparatów z tyłu. Tam mają znaleźć się takie obiektywy jak: szerokokątny, ultraszerokokątny oraz peryskopowy z zoomem. W module kamer na tyle ma pojawić się nie tylko zestaw aparatów, ale też skrzętnie ukryty mikrofon. Dodatkowo obok tych obiektywów po prawej skrajnej stronie, została umieszczona lampa błyskowa LED.

Czytaj też: Premiera Samsung Galaxy F52 5G nastawionego na cykanie fotek

Według źródeł Pixel 6 Pro może pochwalić się zakrzywionym 6,67-calowym ekranem AMOLED, a jak widzimy, jego kamerka przednia została umieszczona w formie “dziury” w centrum, tuż pod samym środkiem górnej belki. Na bokach smartfon ma widoczne wąskie ramki z nieco większymi na górze i dole, choć trzeba zaznaczyć, że względem wcześniejszych renderów ta dolna została przedstawiona jako mniejsza. Z wcześniejszych informacji wiemy również, że ekran zaoferuje wbudowany skaner linii papilarnych.

Czytaj też: realme C21 – przedstawiciel zaginionego gatunku tanich smartfonów

Smartfon Pixel 6 Pro będzie oferował nietypowe plecki w kombinacji trzech kolorów, a jego wymiary wyniosą około 163,9 x 75,8 x 8,9 mm, ale jego grubość przy module aparatów będzie wynosić 11,5 milimetra. Model ten ma głośniki w układzie stereo i wspiera ładowanie bezprzewodowe. Nadal nie wiemy tak naprawdę co zasili smartfon Pixel 6 Pro, ale plotki mówią o układzie stworzonym przez samego producenta, czyli Google.