Reklama
aplikuj.pl

Na składany smartfon Google Pixel Fold jeszcze sobie poczekamy. I to długo

Na składany smartfon Google Pixel Fold jeszcze sobie poczekamy. I to długo

Składany smartfon Google Pixel Fold powstaje. Słyszymy o tym już od dawna, a urządzenia jak nie było, tak nadal nie ma. Teraz najnowsze doniesienia wskazują na jego ewentualną datę premiery.

Skoro wszyscy mają albo będą mieć, to Google też chce składanego smartfona. I kiedyś go zrobi…

Kiedyś, to słowo klucz. O składanym smartfonie od Google mówi się i mówi, urządzenie ponoć powstaje, gdzieś tam nawet pojawiły się rendery, ale jeśli chodzi o konkrety – nie wiemy nic. Na razie przecieki wspominają o konstrukcji znanej nam chociażby z Galaxy Z Fold, czyli obecnie najpopularniejszej wśród składaków. Wcześniej mówiło się, że jego premiera ma odbyć się w połowie tego roku, ale to już raczej przestarzałe informacje.

Zgodnie z nowym raportem pochodzącym od analityków Rossa Younga i Jona Prossera, składany Google Pixel zadebiutuje jeszcze później, niż mogliśmy się spodziewać, bo dopiero wiosną przyszłego roku. Nie wynika to jednak z problemów z wyświetlaczem, bo Google podobno czeka na nową generację chipsetu Tensor lub na ulepszenia oprogramowania. Tak czy inaczej, jeszcze dużo czasu minie, zanim doczekamy się tego urządzenia.