Reklama
aplikuj.pl

Gospodarka GTA Online w ruinie od czasu nowego dodatku

gta online

Rockstar Games zapowiedziało nowy dodatek do GTA Online. The Criminal Enterprises sprawi, że świat gry… zacznie trochę bardziej przypominać naszą rzeczywistość. Kryzys nadciąga.

GTA Online The Criminal Enterprises zmieni oblicze świata

Gospodarka południowego San Andreas pogrąża się w kryzysie. Ceny benzyny są najwyższe od dekad, łańcuchy dostaw są w rozsypce, a do tego nadeszła potężna fala upałów. Tak przedstawiać się będzie świat GTA Online po tym, jak 26 lipca wydana zostanie nowa aktualizacja gry.

Czytaj też: Niesamowite wymagania sprzętowe Spider-Man na PC!

The Criminal Enterprises to obszerna aktualizacja, która wprowadza nowe misje oraz ulepszenia do GTA Online, w tym rozszerzenie możliwości biznesowych we wszystkich przestępczych karierach oraz nowe, złożone misje od kontaktów, w których współpracuje się z IAA i wiele więcej.

Rozwój znanych elementów GTA Online

Osoby bawiące się w prezesów, motocyklistów, przemytników broni czy właścicieli klubów nocnych mogą liczyć na nowe elementy rozgrywki:

  • Prezesi – Posiadacze biura prezesa zauważą nową menadżerkę, Lupe, gotową do pomocy w pozyskiwaniu dodatkowych specjalnych ładunków zapełniających puste półki. Dla prezesów dostępna będzie również nowa działalność poboczna, w ramach której dostawa specjalnych ładunków będzie pojawiać się codziennie przed magazynem, spakowana i gotowa do dostarczenia do doków. Ponadto do misji namierzania dodane zostaną dwa nowe źródła specjalnych ładunków, zwiększając różnorodność misji dostępnych dla przestępców gospodarczych.
  • Motocykliści – Siedziby klubu otrzymają darmowe unowocześnienie warsztatu motocyklowego, pozwalające prezydentom modyfikować motocykle klientów zgodnie ze specyfikacją i dostarczać je z powrotem do właścicieli za GTA$ i RP. Motocykliści zwiększą również swoją wiarygodność na ulicy i zyski, realizując dwa nowe zlecenia wywieszone na ścianie sali konferencyjnej w siedzibie klubu. Można będzie także zauważyć większy ruch w barze w siedzibie – misja zaopatrzenia baru zapewni pełne beczki, zadowolonych klientów i trochę dodatkowych dochodów dla klubu motocyklowego.
  • Przemytnicy broni – Ammu-Nation dowiedziało się, że zapewniacie wysokiej jakości towary po uczciwej cenie, i chce nawiązać współpracę. Dostarczajcie codziennie towary do wyznaczonego sklepu Ammu-Nation, aby uzyskać dodatkowe źródło dochodu. Podczas uzupełniania zapasów w bunkrze natkniecie się na dwie nowe misje odnawiania zasobów, więc pamiętajcie, aby wyciągnąć z nich jak najwięcej. Gracze będą mogli też zadzwonić do Agenta 14, będąc w drodze, by zwiększyć postępy w badaniach poprzez pozyskanie danych od dobrze uzbrojonego celu.
  • Właściciel klubów nocnych – Właściciele klubów nocnych mogą teraz skontaktować się z Yohanem, aby wziąć udział w misjach pozyskiwania towarów do magazynu klubu nocnego, lub zadzwonić do Tony’ego, aby rozpocząć misje zarządzania klubem. Dodano dwie nowe misje zarządzania klubem, zapewniając graczom nowe sposoby promowania swojej legalnej działalności. Tymczasem można utrzymywać odpowiednią atmosferę w klubie, wyrzucając awanturników i odwożąc nieprzytomnych VIP-ów do bezpiecznych miejsc na zewnątrz.

Czytaj też: Jedna z nowych gier w GeForce NOW pokaże niszczycielską siłę ludzkiej rasy

The Criminal Enterprises wprowadza także kilka zmian w ekonomii, w tym stałe zwiększenie wypłat za wyścigi i tryby adwersarza, zwiększone wypłaty za oryginalne napady oraz Skok na koniec świata, większe wypłaty dla ochroniarzy, partnerów i członków klubów motocyklowych oraz wiele innych.