WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Gracz oskarżony o sprzedawanie kokainy za pomocą PS4

FBI zatrzymało dilera kokainy, który kontaktował się poprzez PlayStation 4. Takiej historii to jeszcze nie słyszałem.

Poznaliśmy szczegóły pewnej sprawy, którą FBI zajmowało się miesiąc temu. Federalne Biuro Śledcze skontaktowało się z Sony i wydało nakaz udostępnienia informacji na temat Curtis Alexandra, którego nick na PlayStation Network to Speedola20.

Nie wiadomo, czy Sony zgodziło się udostępnić informacje o graczu, ale FBI działało dalej i samo skontaktowało się z Speedolą20. Powód? Sprzedawał on kilogram kokainy za 34 tysiące dolarów. Za pomocą PlayStation 4. A Wy pewnie myśleliście, że napady w GTA 5, to największe przestępstwo jakie można zrobić z konsolą.

Agent FBI komunikował się z Curtisem poprzez komunikator PlayStation Network oraz czat głosowy. Udało mu się zakupić 100 gram kokainy, a to wszystko siedząc przed konsolą PlayStation 4. Dokument FBI, który znajdziecie tutaj zdradza również część rozmowy agenta FBI z oskarżonym. Wklejam go w oryginalnej wersji językowej, ponieważ kompletnie nie rozumiem używanego tutaj slangu. FBI naprawdę nieźle potrafi wczuć się w rolę.

FBI: “You by the game, yo ass talk about me.”
Oskarżony: “Nigga I been on the game u the 1 ain’t been on.”
FBI: „Man I need to link with u”
Oskarżony: „U ain’t got a phone yet I go I just been waiting on you to Activate it it it’s just for you to call”
FBI: „Ok bet one tomorrow I told you the boat been kicking my ass byt I can get one tomorrow what the new number And I need a better ticket bro
Oskarżony: „You get a phone and we will talk”

ŹRÓDŁO: kotaku