Gracze Borderlands GOTY nie mogą bawić się w kooperacji

Gracze Borderlands GOTY nie mogą bawić się w kooperacji
Gracze Borderlands GOTY nie mogą bawić się w kooperacji

Kilka dni temu zawitał do nas pierwszy Borderlands w ulepszonej (zremasterowanej) wersji GOTY, ceniąc się całkiem wysoko, bo cena dochodzi do prawie 130 złotych. Na całe szczęście posiadacze pierwotnej wersji otrzymali tą najnowszą za zupełną darmochę, ale na przygodę w kooperacji obecnie nie mogą liczyć.

Czytaj też: Koniec współdzielonego lootu w Borderlands 3

A przynajmniej nie wszyscy, na co wskazują doniesienia na forach pokroju Reddita, choć na tym wbudowanym w Steam podobnych problemów nie znajdziemy. Wiele graczy jest jednak zgodnych w jednym – problem z połączeniem się do innego gracza rzeczywiście występuje i nadal nie ma odpowiedzi na to, w czym leży problem.

Najdziwniejsze jest to, że niektórym tryb kooperacji działa bez żadnego problemu, a pozostałe odsłony Borderlands działają bez zająknięcia. Jeśli to Was trapi ten problem, to nie liczcie, że lista typowych rozwiązań tego problemu może Wam pomóc – przekierowywanie portów, zerkanie w FireWalla może być niewystarczające. Wskazują na to działania studia Gearbox, które jest świadome tych problemów i „aktywnie pracuje nad rozwiązaniem”.

Czytaj też: Valve „usunęło” ostatnie recenzje serii Borderlands ze Steam

Źródło: PCGamer