Reklama

Gracze Fallout 76 robią świetne pocztówki z glitchami i błędami

Fallout 76 dostępny za darmo! Coo? Nie skusisz się?
Fallout 76 dostępny za darmo! Coo? Nie skusisz się?

Tryb fotograficzny obecny w Fallout 76 okazał się znacznie przydatniejszy, niż mogłoby się nam wydawać na pierwszy rzut oka. Za jego pomocą powstają nie tylko przykuwające wzrok widoki, ale również świetne pocztówki z glitchami i błędami, którymi zajęła się właśnie społeczność.

Poniekąd Bethesda spełniła swoje zapowiedzi, bo w tym momencie to społeczność zgromadzona wokół Fallouta 76 odpowiada za te nie na wskroś negatywne newsy, które obsypują studio od kilkunastu dni. Tym razem wielu graczy zaczęło udostępniać swoje własne fotograficzne arcydzieła, które i tak przedstawiają failouta w negatywnym świetle. Znakomita większość z nich ląduje w tym wątku na Reddicie, drążąc tak wspaniały segment Fallouta 76, jakim są jego błędy i glitche. Brakujące tekstury, spaleni-żyrafy, lewitujący kowboj, latające trupy i to zaskoczenie w oczach!

Nawet coś tak prozaicznego pokazuje jednak braki, na jakie pozwoliła sobie Bethesda. Te możemy zauważyć zarówno w modelach postaci, inteligencji przeciwników, jak i fizyce obecnej w grze, co jest oczywiście nie do przyjęcia, choć osobiście muszę przyznać, że po aktualizacji sprzed 2 tygodni ilość błędów w wersji na PC drastycznie zmalała.

Czytaj też: Komedii ciąg dalszy – Bethesda wymieni feralne torby z edycji kolekcjonerskiej Fallout 76

Źródło: PCGamer