Reklama
aplikuj.pl

Gracze zażenowani Warcraft Arclight Rumble

warcraft arclight rumble

Blizzard zaprezentował mobilne Warcraft Arclight Rumble. Pierwsze reakcje gracze nie zwiastują sukcesu, ale może gra znajdzie swoich fanów?

Warcraft Arclight Rumble – tysiące łapek w dół

Blizzard raz rozkochuje w sobie graczy za pomocą Diablo 2 Resurrected, czy zaskakując premierą Diablo Immortal na PC, by za chwilę zdenerwować całą społeczność, zapowiadając Warcraft Arclight Rumble. Tytuł otrzymuje tysiące łapek w dół na YouTube (wtyczki do przeglądarki umożliwiają sprawdzanie ich liczby), a w komentarzach jest masę niezadowolonych głosów.

Czytaj też: Tomb Raider sprzedany! Nowy właściciel Deus Ex, Thiefa i innych gier!

Czy oznacza to jednak, że tytuł nie odniesie sukcesu? Gracze lubią narzekać, a potem i tak próbują danej produkcji. Do tego warto pamiętać, że być może Blizzardowi uda się trafić do mobilnych graczy czy młodszych osób, więc ich potencjalni odbiorcy, to nie tylko osoby grające od lat w Diablo, Warcrafta i Starcrafta. Jeśli miałbym przewidywać przyszłość – ta gra będzie sukcesem.

Czym jest Warcraft Arclight Rumble?

Łatwa do nauczenia, ale trudna do mistrzowskiego opanowania gra Warcraft Arclight Rumble sprawdzać ma wasze zdolności do tworzenia miniaturowych armii i skutecznego pokonywania wyjątkowych wyzwań w każdej misji.

Zaprojektowana od podstaw z myślą o urządzeniach mobilnych i osadzona w uwielbianym uniwersum Warcraft gra Warcraft Arclight Rumble pozwoli wam tworzyć armie składające się z ulubionych bohaterów i złoczyńców z serii Warcraft i toczyć bitwy w wyjątkowych misjach, które sprawdzą wasz zmysł taktyczny.

Czytaj też: PlayStation Now maj 2022 – co zagramy, gdy usługa będzie w Polsce?

Gracze będą tworzyć armie z własnych kolekcji mini, zaczynając od przywódców, w tym tak istotnych postaci z sagi Warcraft jak wódz Wojennej Pieśni Grommasz Piekłorycz i arcymagini Jaina Proudmore, wspomagając ich zwykłymi oddziałami mini i potężnymi zaklęciami. Każda misja dla jednego gracza stanowi inną strategiczną zagadkę, a do pokonania tych szalonych wyzwań konieczne jest dostosowywanie taktyki w czasie rzeczywistym.

  • Gracze będą mogli zebrać ponad 60 postaci z całego uniwersum Warcraft, ożywionych jako pięknie wyrzeźbione, planszowe miniaturki.
  • Rozbudowana kampania dla jednego gracza, obejmuje ponad 70 misji.
  • Grać można w trybie współpracy ze swoimi znajomymi lub poddawać próbie ich armie w trybie gracz kontra gracz.
  • Na graczy czekają wyprawy do podziemi lub w wymagające rajdach w trybie współpracy.
  • Pojawi się również opcja dołączenia do gildii, gdzie brać będziemy udział w starciach między graczami.