Reklama
aplikuj.pl

Grafika Hitman 3 najlepsza i najgorsza u tej samej firmy

hitman 3

Analiza oprawy graficznej Hitman 3 jasno wskazuje, która konsola najlepiej radzi sobie z tytułem. Tym razem Sony poległo.

Hitman 3 jest już dostępny w sprzedaży, a gra zbiera raczej bardzo dobre oceny. Część Polaków kręci jednak nosem, bo produkcja nie posiada polskiej wersji językowej, która przecież pojawiała się w poprzednich odsłonach.

Czytaj też: Jak wygląda pełna zawartość Warhammer 2, gry z serii Total War
Czytaj też: Wymagania The Medium. Idę przytulić mojego Series X
Czytaj też: The Last of Us w średniowieczu? Nowa gra Naughty Dog rozbudza wyobraźnię

Grafika Hitman 3 najlepsza na Xboxie i najgorsza na Xboxie

Pojawiły się jednak kolejne testy. Tym razem nie takie związane z rozgrywką, a z samymi technikaliami. Jak wypada starcie konsol nowej generacji? Już wszystko wiadomo. Gra działa następująco na poniższych urządzeniach:

  • Xbox Series X – 4K/60fps
  • PlayStation 5 – 1800p/60fps
  • Xbox Series S – 1080p/60fps

Zatem Xbox Series S nie oferuje 1440p, o którym często Microsoft wspominał. Mamy za to 60 klatek więc i tak jest nieźle. Dziwi słaby wynik PlayStation 5. Grafika w Hitman 3 nie jest jakaś wybitna, a konsola nie dobija do 4K. Robi to za to Xbox Series X, który miażdży nawet komputery większości pecetowców i włącza grę w 4K i 60 klatkach na sekundę. Ciekawostka: najmocniejsza konsola poprzedniej generacji, Xbox One X, włącza Hitman 3 w 1440p i 30 klatkach na sekundę. PlayStation 4 Pro oferuje za to opcję 1080p i 60 klatek.

Czytaj też: Hitman 3 na Nintendo Switch działa perfekcyjnie. Chmura nie taka zła
Czytaj też: Aktualizacja Xbox Game Pass. Pecetowcy świętują, konsolowcy średnio
Czytaj też: Darmowe DLC do Cyberpunk 2077 opóźnione