WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Grafika The Last of Us Part II wyciska maksimum mocy PlayStation 4 – czas na nową generację

Grafika The Last of Us Part II to maksimum PlayStation 4. Lepszej gry już nie da się zrobić.

Końcówka 2020 roku da nam nowe konsole. Kolejna generacja pozwoli twórcom na tworzenie jeszcze większych gier, niż da się to zrobić teraz. Póki co jednak mamy PlayStation 4 i Xboksa One, a ta pierwsza konsola wkrótce dostanie grę, która wykorzysta sto procent mocy sprzętu.

Czytaj też: Patent PlayStation VR 2 wskazuje na znaczny postęp technologiczny!

Naughty Dog potwierdza, że grafika The Last of Us Part II będzie na najwyższym możliwym poziomie. Do tego obszary dostępne w grze czy liczba przeciwników na ekranie, włącznie z nowymi zaawansowanymi animacjami – to wszystko co da się zrobić, zachowując odpowiedni balans pomiędzy tymi wszystkimi punktami.

Oznacza to, że tak samo jak The Last of Us było szczytem mocy PlayStation 3, tak The Last of Us Part II będzie benchmarkiem dla PlayStation 4. Co ciekawe, autorzy opowiadając o grze wspomnieli również o hordach zarażonych. Dotychczas nie mieliśmy okazji zobaczyć w materiałach promocyjnych drugiej części przygody Ellie hord w stylu tych z Days Gone. Czyżby szykowano tutaj niespodziankę, która sprawi, że podczas rozgrywki zachwycimy się jak przy okazji pierwszej odsłony?

Czytaj też: Crossplay Warface dopiero przed premierą nowych konsol

 Źródło: wccftech.com