WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Świetne grafiki koncepcyjne z filmu Strażnicy Galaktyki vol. 2. Zobaczcie jak mogły wyglądać znane postacie

Strażnicy Galaktyki 2 zadebiutowali w kinach w 2017 roku zaskakując fanów nie tylko fabułą, ale i świetnym kosmicznym klimatem. Dodatkowo w końcu rzucił trochę światła na przeszłość Star Lorda i wprowadził kilka nowych, uwielbianych postaci. Najnowsze grafiki koncepcyjne pokazują, jak mogliby wyglądać bohaterowie Strażników Galaktyki, gdyby obrano inną drogę. Zobaczcie sami!

Do sieci trafiło sporo grafik koncepcyjnych z filmu Strażnicy Galaktyki vol. 2. Produkcja wprowadziła do MCU kilka świetnych postaci, a niektóre z nich zostały z nami na dłużej i, miejmy nadzieję, zobaczymy je w kolejnej odsłonie przygód Star Lorda i jego ekipy. Szkice przedstawiają nie tylko alternatywny strój Quilla, ale również innych Strażników, Mantis, Ego czy uroczego Baby Groota.

Prócz głównych bohaterów mamy też, m. in., Taskface’a czy potwornego Abiliska, który otwierał film. Galeria grafik jest spora i większość stanowi naprawdę ciekawą i fajną alternatywę dla znanych nam postaci. Ciekawe, czy kiedykolwiek zostaną wykorzystane. Kilka tych przedstawiających Krugarra mogliśmy już wcześniej zobaczyć, ale fajnie je sobie przypomnieć.

Przyjemnego oglądania!

ŹRÓDŁO: Comic Book Movie