Reklama
aplikuj.pl

Gran Coupe BMW Serii 8 spodoba się przeciwnikom nowych nerek

Gran Coupe BMW Serii 8, zdjęcia Gran Coupe BMW Serii 8, prototyp Gran Coupe BMW Serii 8

Najnowsze zdjęcia modelu Gran Coupe BMW Serii 8 w formie prototypu potwierdzają, że model nie sięgnie po te wielkie nery, które trafiły do nas razem z premierą BMW M4 i M3.

Zdjęcia Gran Coupe BMW Serii 8

BMW Serii 8 jest dostępne jako wersja dwudrzwiowa i w kabriolecie, ale dziś mamy dla Was wydanie Gran Coupe na najnowszych zdjęciach szpiegowskich. Należy jednak zaznaczyć, że wszystkie wersje wkrótce doczekają się zaktualizowanego wyglądu zewnętrznego.

Tradycyjnie nie oczekujemy ogromnych zmian, bo te modele są na rynku dopiero od niespełna trzech lat, co potwierdza obecność skromnego kamuflażu na przedniej i tylnej konsoli. W grę wejdą więc zmodernizowane zderzaki, odnowiona maskownica przednia otoczona nieco poprawione reflektory na przodzie, podczas gdy te na tyle zyskają nową grafikę. Wewnątrz również BMW szykuje pewne zmiany, nastawione zapewne na kwestie związane z systemem infotainment.

Są też szanse na zmiany pod maską Gran Coupe BMW Serii 8, ale nie jest jasne, czy BMW zachowa obecną gamę silników w niezmienionym stanie, czy też je zelektryfikuje. BMW może dodać technologię łagodnej hybrydy w całej gamie, która poprawi wydajność paliwową i osiągi.

Oczekuje się, że BMW ujawni zaktualizowaną serię 8 Gran Coupe dopiero na początku przyszłego roku i to prawdopodobnie sprawi, że przerobiona seria 8 będzie dostępna na 2023 rok modelowy.