Reklama
aplikuj.pl

Grand Theft Auto Liberty City Stories 1.0 dostępne na PC

Grand Theft Auto Liberty City Stories 1.0 to nowa wersja moda, który już jest dostępny. Fani przenieśli grę na nową platformę.

W 2005 roku na PlayStation Portable otrzymaliśmy Grand Theft Auto Liberty City Stories. Tytuł rok później trafił na PlayStation 2 i… tyle. Fani gry z komputerów PC nigdy nie mieli możliwości sprawdzenia tej odsłony na swoich maszynach. Kilka lat później powstał projekt moderski, którego założeniem było wykorzystanie Grand Theft Auto San Andreas i odtworzenie w nim Grand Theft Auto Liberty City Stories.

Projekt niestety upadł w 2008 roku. Od maja 2018 roku do prac nad nim wróciła nowa ekipa znana jako The Royal Game Army Ranger Studio. Dzięki ich wysiłkom udało się odtworzyć całą grę na silniku Grand Theft Auto San Andreas. Grand Theft Auto Liberty City Stories jest zatem dostępne na PC. Autorzy modyfikacji odtworzyli wszystkie misje, a nawet scenki przerywnikowe! To jednak nie koniec prac. Jeśli jednak chcecie już teraz zagrać w ten tytuł to znajdziecie go pod tym linkiem.

Czytaj też: Beta Red Dead Online w tym tygodniu – znamy początek gry!

Źródło: dsogaming.com