WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Granie jako Mastemind w Project Resistance również nie podoba się graczom

Rozgrywka jako Mastemind w Project Resistance również nie podoba się graczom. Capcomowi chyba nie wyjdzie taka wariacja Resident Evil.

Oficjalny kanał Capcomu udostępnił nowy materiał wideo, który przedstawia rozgrywkę z Project Resistance. Gracze już wcześniej dali znać łapkami w dół i negatywnymi komentarzami, że nie podoba im się pomysł firmy. Jak jest teraz?

Czytaj też: Rewelacyjna sprzedaż Untitled Goose Game – będą porty na inne platformy!

Jeśli interesuje Was jak wygląda gra jako Mastermind w Project Resistance, czyli bycie „złym” przeciwko grupie znajomych czy innych graczy, to możecie obejrzeć to poniżej.

https://youtu.be/HKoNM9jLcyE

Jak wypada nowe nagranie? Okazuje się, że i taka forma zabawy nie podoba się graczom, którzy jasno dają znać, że chcą gier dla pojedynczego gracza. Pod nagraniem przeważają łapki w dół, a Capcom musiał wyłączyć komentarze… Jeśli zdecydowano się na taki ruch, to musi być już bardzo źle.

Wcześniej myślałem jeszcze, że gra trafi do młodszych graczy, którzy będą chcieli spróbować czegoś innego niż Fortnite i uważałem, że dobra promocja wśród streamerów mogłaby rzeczywiście przekonać niektórych do gry. Teraz jednak wydaje mi się, że o grze tak źle się mówi, że raczej streamerzy nie będą chcieli w to grać.

Czytaj też: Europa pokochała The Legend of Zelda Link’s Awakening na Nintendo Switch

Źródło: playstationlifestyle.net