Reklama
aplikuj.pl

Greyhill Incident, najbardziej foliarska gra zapowiedziana

greyhill incident

Greyhill Incident to niezależna produkcja, która przedstawia teorie spiskowe w przezabawny sposób. Tytuł to niesamowity miks fantastycznej oprawy graficznej oraz absurdalnej historii. Co jednak, gdy okaże się, że „oni” mają rację?

W Greyhill Incident gramy z foliową czapeczką na głowie

Greyhill Incident będzie fabularną grą typu survival-horror, opowiadająca o inwazji obcych (jednak są szarzy, a nie zieloni!). Akcja toczyć się będzie na początku lat 90-tych. Jako Ryan Baker, wyposażony w kij bejsbolowy i kilka kul w rewolwerze, historia przeniesie nas do klimatycznej dzielnicę Greyhill, gdzie wszyscy dobrze wiedzą, że rządowi nie można ufać.

Tytuł dostępny będzie w drugim kwartale 2023 roku, w polskiej wersji językowej. Greyhill Incident trafi na komputery PC, PlayStation 4, PlayStation 5 oraz „inne konsole”.

Oczywiście, że w Greyhill Incident rząd kłamie

Twórcy przedstawili kilka szczegółów dotyczących fabuły Greyhill Incident. Poniżej przedstawiamy wyedytowany, oficjalny opis. Oryginał ewidentnie tłumaczony był przez translator i oby pełna wersja gry nie była też potraktowana przez bezlitosną sztuczną inteligencję zabierającą pracę i aktywującą chipy w szczepionkach. Chwila, o czym to mówiliśmy? A tak, opis!

Początek lat 90. w USA media mówią o balonach pogodowych i teoriach spiskowych. Ale mieszkańcy małej dzielnicy szybko zdają sobie sprawę, że…

Rząd kłamie.

Niedawny wzrost aktywności paranormalnych w ciągu ostatnich kilku dni przekonał przerażonych, mieszkańców Greyhill, że rząd jest w to wszystko w jakiś sposób zaangażowany.

Nie ufają nikomu. Niewielka dzielnica Greyhill boi się odzywać i obawiając się wysłania na oddział psychiatryczny, unikają dzwonienia na policję.

Przygotowują się sami, zabijając deskami okna i zakładając straż sąsiedzką.

Przekradaj się przez otwarte obszary klimatycznego sąsiedztwa USA, które zostało zaatakowane przez kosmitów. Zbadaj domy i stodoły oraz szukaj amunicji, przedzierając się przez wioskę i odkrywając spisek obcych.

„Oni” próbują porwać wszystkich w wiosce, pobierając próbki wszystkiego, wykonując eksperymenty i sondując ludzi.

Minimalne wymagania sprzętowe

  • System operacyjny: Windows 7 / Windows 8.1 / Windows 10 64-bit
  • Procesor: Intel Core i3-3220 / AMD A8-7600
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: GeForce GTX 750 Ti / AMD Radeon R7 265
  • DirectX: Wersja 11
  • Miejsce na dysku: 15 GB dostępnej przestrzeni