Reklama

Gry na Super Nintendo Switch będą za mocne dla aktualnego Switcha

gry, super nintendo switch

Gry na Super Nintendo Switch będą o wiele ładniejsze od tych ze Switcha. Skok ma być na tyle duży, że część gier nie włączy się na słabszym modelu.

Gracze powiedzą, że to strzał w kolano, bo przecież PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro miały tę samą pulę gier. Tak samo Xbox One, Xbox One S i Xbox One X. Ale u Nintendo tak prawdopodobnie nie będzie.

Ekskluzywne gry na Super Nintendo Switch

Informatorzy podają, że Super Nintendo Switch, o których się ostatnio stale mówi, ma oferować taką moc, iż niektórzy deweloperzy pracujący już nad grami na nową konsolę mieli zadecydować o porzuceniu aktualnego modelu Switcha.

Czy naprawdę Nintendo pozwala na taki ruch? Zdarzało się w to przeszłości, ponieważ np. takie Xenoblade Chronicles 3D było grą przeznaczoną tylko na New 3DSa. Historia może się zatem powtórzyć, ale moim zdaniem – na większą skalę.

Jeśli Nintendo skorzysta z technologii DLSS (w końcu pracują z NVIDIĄ) to nie zdziwię się jeśli nowy Switch włączy dokładnie te same gry, które mamy nawet na PS5 i Xbox Series. Wystarczy, że konsolka wyrenderuje je w niższej rozdzielczości, a DLSS przerobi to w mgnieniu oka na 4K. Ta konsola ma ogromny potencjał!