Gry są za trudne, więc powstał mod ułatwiający Red Dead Redemption 2

rdr 2, red dead redemption 2

Red Dead Redemption 2 to dla Was Dark Souls? Pistolet nie zabija przeciwników na raz? Oto coś dla Was.

Niesamowite jak ciężko jest zaprojektować idealny poziom trudności w grze. Zrobisz za łatwą grę – będzie narzekanie, że jest za prosto. Zrobisz Sekiro – przez miesiąc będziesz czytał o tym, czy w grze powinno się dodać „easy mode”. Dasz wybór graczom – okaże się, że źle opisałeś poziomy trudności i ktoś zaczął grę na złym i… Eh. Na szczęście na PC są mody.

Ręką do góry dla kogo Red Dead Redemption 2 było za trudne? Nie znacie nikogo takiego? Ale okazuje się, że mogą być tacy, dla których rozgrywka w ostatniej grze Rockstara była zbyt ciężka. I dla takich osób powstał mod „Difficulty Scaler„.

Jest to prosta modyfikacja, która pozwala nam dostosować dwie rzeczy. Po pierwsze – możemy zmienić obrażenia jakie zadajemy z naszej broni. Po drugie – zmienić ilość obrażeń, jakie otrzymujemy od wrogów. Dzięki temu sprawimy, że nasze strzały będą śmiercionośne, a gra stanie się jeszcze prostsza lub… podkręcimy sobie trudność gry i zwiększymy obrażenia otrzymywane od wrogów. Każdy będzie zadowolony. Co ciekawe, mod pozwala za pomocą jednego przycisku podczas gry zmienić ustawienia na oryginalne. Genialne.