Reklama
aplikuj.pl

Deweloperzy gry The Expanse zaprezentowali coś co widzieliśmy

the expanse

W sieci pojawił się kolejny materiał z gry The Expanse. Telltale Games chce powrócić na rynek w wielkim stylu i zdaje się, że deweloperzy wiedzą, jak to zrobić.

Rozbudowany materiał The Expanse

Kika dni temu w sieci udostępniono zwiastun rozgrywki z The Expanse A Telltale Series. Teraz deweloperzy postanowili wziąć wspomniany materiał i rozbudować go o swój komentarz.

Czytaj też: Wyciekła mapa z Battlefield 2042, a EA nie nadąża jej usuwać

W The Expanse A Telltale Series, gracz wciela się w rolę Caminy Drummer, pierwszej oficer na pokładzie The Artemis, statku kosmicznego goniącego za cennym łupem w odległych regionach pasa. Musisz dowodzić załodze pełnej silnych osobowości o napiętych relacjach oraz podejmować trudne decyzje, które zaważą na losach wielu ludzi.

Przeszukuj wraki statków, chodź po ścianach i sufitach, używając butów magnetycznych, oraz wykorzystuj silniki zerowej grawitacji, żeby dryfować przez próżnię. Wchodź w interakcje z otaczającymi Cię przedmiotami i rozmawiaj z członkami załogi, lecąc przez sekcje statku oraz bezmiar kosmosu w największej i najbardziej porywającej przygodzie ze wszystkich dotychczasowych gier Telltale.

Staw czoła bezlitosnej bezwzględności kosmosu, nieprawej polityce Układu Słonecznego, konfliktom wewnątrz Twojej załogi oraz sprzecznym zobowiązaniom Drummer wobec jej bliskich i pasa, którego przyrzekła bronić. Nie ma złej ani dobrej drogi – są tylko wybory oraz idące za nimi konsekwencje.