Reklama
aplikuj.pl

Grzejniki elektryczne coraz popularniejsze wśród Polaków. Oto nowy grzejnik Cecotec obsługiwany smartfonem

W ciągu tego roku sprzedaż grzejników elektrycznych w Polsce wzrosła o kilkaset procent. Nic dziwnego, skoro są one coraz nowocześniejsze. Świetnym przykładem postępu jest nowość na naszym rynku – urządzenie hiszpańskiej marki Cecotec – Ready Warm 2500 Thermal Connected.

Polacy nie tylko coraz chętniej kupują elektryczne grzejniki, ale również częściej rozmawiają o nich w sieci.  Z danych SentiOne wynika, że we wrześniu i październiku br. odnotowano pięciokrotny wzrost liczby wzmianek na ich temat w porównaniu do ubiegłego roku. Zasięg tych wypowiedzi wzrósł z blisko 500 tys. w 2021 r. do ponad 1,7 mln w 2022 r.  Nic więc dziwnego, że przy takim wzroście popularności zagraniczni producenci chętnie wprowadzają na nasz rynek nowe urządzenia.

Ready Warm 2500 Thermal Connected to nowy grzejnik Cecotec obsługiwany smartfonem

Urządzenie charakteryzuje 2000 W mocy, dzięki czemu bez problemu nagrzejemy pomieszczenie o powierzchni do 25 m². Grzejnik wyposażono w termostat wykrywający temperaturę panującą w pomieszczeni oraz pozwala na ustawienie automatycznego nagrzewania (w zakresie 5° do 40°C). Warto wspomnieć, że jak na nowoczesny sprzęt przystało, Cecotec wyposażył swój nowy grzejnik elektryczny w dwa systemy bezpieczeństwa – w zabezpieczenie przed przegrzaniem oraz ochronę przed ryzykiem przypadkowego użycia np. przez dzieci. 

Na pokładzie znalazło się 12 grzałek i wyświetlacz LED, dzięki któremu użytkowanie urządzenia jest bardzo komfortowe. Pomaga w tym także załączony pilot, ale też obsługa sieci Wi-Fi. Dzięki tej funkcji grzejnikiem możemy sterować z poziomu smartfona.

Na koniec warto jeszcze wspomnieć o funkcji czasomierza,  który umożliwia zaprogramowanie godzin, w jakich urządzenie ma działać. Grzejnik Cecotec Ready Warm 2500 Thermal Connected w kolorze białym dostępny jest w Media Expert w cenie 999 zł.