Reklama
aplikuj.pl

GTA Trilogy trafi do nowego sklepu, ale wstrzymajcie się z zakupem

gta trilogy

Nowe przecieki na temat planów Rockstara! Tym razem jednak nie dotyczą one GTA 6, a GTA Trilogy. Produkcje trafią do kolejnego sklepu na PC.

GTA Trilogy w Epic Games Store

GTA Trilogy to zestaw składający się z:

  • Grand Theft Auto III – Wszystko zaczyna się w Liberty City. Możesz iść, dokąd zapragniesz, i załatwić, kogo zechcesz. Wkrocz w sam środek świata zbrodni, jeśli tylko starczy ci odwagi.
  • Grand Theft Auto: Vice City – Witaj w latach 80. Przeżyj opowieść o Tommym Vercettim oraz zdradzie i zemście w neonowym, tropikalnym Vice City pełnym przepychu, które tylko czeka, aż zaprowadzisz w nim własne porządki.
  • Grand Theft Auto: San Andreas – Nastały lata 90. Gdy Carl „CJ” Johnson wraca do domu, paru skorumpowanych gliniarzy wrabia go w zabójstwo. Bohater musi odbyć podróż przez San Andreas, aby uratować rodzinę i opanować chaos ulicy.

Według informatorów, którzy co miesiąc dostarczają nam informacje o nowych grach w PlayStation Plus, zestaw GTA Trilogy będzie od 19 stycznia dostępny w Epic Games Store, w przecenie wynoszącej 50 procent.

Czytaj też: Wyższy poziom trudności w GTA Online

Polecam Wam jednak zastanowić się, czy na pewno jesteście gotowi na taki odnowiony powrót do przeszłości. Sam nie dałem rady ukończyć odświeżonego GTA 3 ze względu na archaiczność produkcji, a teraz walczę z GTA San Andreas. Mimo tego, że tytuły w przeszłości były wspaniałe, dziś potrafią bardzo irytować.