WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Gwint Krwawa Klątwa z nową zapowiedzią

CD Projekt Red zapowiedział dodatek Krwawa Klątwa do Gwinta już na początku bieżącego miesiącu, udostępniając przy tym krótką zapowiedź. Tym jednak razem studio postawiło na znacznie bardziej ekspresywny ton, jeszcze bardziej zarysowując fabułę zemsty Dettlaffa.

W nowym, całkiem krótkim materiale wideo twórcy pokazali to, co zdecydowanie wyróżnia Gwinta na tle innych karcianek. Mowa oczywiście o stylistyce, klimacie grafikach kart oraz ich dopracowaniu, które dopełniają fenomenalne animacje z efektami dźwiękowymi w ramach kart premium. Te, co ciekawe, powstają na bazie nieruchomej grafiki, w które życie próbuje tchnąć ekipa animatorów, skupiając się nie tylko na postaciach, ale też otoczeniu. Strzępek tego możecie obejrzeć poniżej:

Jak wspominałem wcześniej, Krwawa Klątwa będzie pierwszym dodatkiem do Gwinta, który czerpie garściami z rozszerzeń do Hearthstone. Wprowadzi więc ponad 100 nowych kart (wśród których znajdziemy postaci znane z dodatku Krew i Wino do Wiedźmina 3) z nowymi mechanikami m.in. krwawienia, czy trucizny. Wpływ rozszerzenia na grę poznamy już 28 marca.

Czytaj też: Hearthstone Wyjście z Cienia przypomni graczom starych wrogów i przyjaciół

Źródło: YouTube