Reklama
aplikuj.pl

Haier na IFA 2022 w Berlinie — nowy wymiar urządzeń domowych

Haier na IFA 2022 w Berlinie — nowy wymiar urządzeń domowych

Podczas tegorocznych targów IFA nie zabrakło firmy Haier, będącej liderem sprzedaży urządzeń AGD na świecie. Z Berlinie zaprezentowano „Connect to Extraordinary”, czyli połączenie technologii, jakości premium i oczekiwań konsumentów w koncepcji Smart Home. Dzięki aplikacji hOn potencjał wszystkich urządzeń domowych zostaje maksymalnie wykorzystany przenosząc spersonalizowane zarządzanie na poziom niezwykłej efektywności.

Smart dom — o tym podczas IFA mówiło wiele firm, przedstawiając swoje koncepty i produkty. Wśród nich był także Haier

Na targach można było zobaczyć również nowy produkt — Haier Washpass, czyli zaprojektowaną w klasie premium, ultratechnologiczną, podłączoną do sieci pralkę, która została stworzona z myślą o zapewnieniu profesjonalnej wydajności i pielęgnacji odzieży.

Dzięki sztucznej inteligencji Washpass wybiera najbardziej odpowiedni program, mieszankę i dawki detergentów, które mają być użyte i które są wbudowane już w pralkę. Urządzenie to wysyła również zamówienie na detergenty i wzywa technika w przypadku niezbędnej pomocy. Środki czyszczące zostały stworzone przez firmę Nuncas, która dostosowała je do potrzeb urządzenia. Mieszają się one automatycznie w zależności od rodzaju włókien, wybranej temperatury i rodzaju zabrudzeń.

Pokazano także nową pralkę I-FRESH SERIES 11, która zapewnia niespotykany dotąd poziom higieny i świeżości oraz gwarantuje maksymalną dbałość o pranie i środowisko. Taki efekt osiągnięto dzięki specjalnym cyklom (np. dla alergików) oraz licznym innowacyjnym funkcjom, m.in. Ultra Fresh – unikalnego na rynku systemu doprowadzania powietrza do bębna. Dzięki niemu, pranie nawet po zakończonym cyklu pozostaje świeże bez ryzyka gromadzenia się nieprzyjemnych zapachów i pleśni.

Dla tych konsumentów, którzy szukają zmywarki nie uznającej kompromisów stworzona została nowa  I-PRO SHINE SERIES 6 i 7. Dzięki nowemu ramieniu H-Spray i systemowi mycia 3 koszy, cichej pracy, maksymalnej efektywności energetycznej w certyfikowanej klasie A, I PRO SHINE zapewnia o 50% większą wydajność mycia niż standardowa zmywarka.

Kolejnym urządzeniem, tym razem z obszaru chłodzenia, była CUBE 90 SERIES 9. Dzięki sztucznej inteligencji i wbudowanemu w drzwi wyświetlaczowi Big Touch Display chłodziarka staje się centrum całego domowego ekosystemu, łącząc się z każdym urządzeniem Haier w domu. Nie zabrakło też piekarnika CHEF@HOME SERIES 6, który dzięki najnowszym technologiom Artificial Intelligence Inside i połączeniu z aplikacją hOn może się stać prawdziwym asystentem gotowania.

Chef@Home jako jedyny na rynku wyposażony jest w funkcję Preci Taste™, potrafiącą rozpoznać potrawę znajdującą się wewnątrz piekarnika, ustawić najbardziej odpowiednie parametry gotowania i kontrolować proces aż do jego zakończenia. Nowa wersja znajdująca się na targach IFA prezentuje urządzenie z interaktywnymi drzwiami z pełnym ekranem dotykowym, które pozwalają użytkownikowi w prosty i intuicyjny sposób śledzić przygotowanie potraw, ale także uzyskać dostęp do treści multimedialnych.