Reklama
aplikuj.pl

Half-Life Alyx Levitation. Fani stworzyli kontynuację gry Valve!

half-life alyx

Premierę miał nowy mod o nazwie Half-Life Alyx Levitation. Jeśli jesteście posiadaczami headsetu VR, to zdecydowanie powinniście zainteresować się wspomnianym, darmowym tytułem.

Nie graliście jeszcze w Half Life Alyx?

Half-Life: Alyx to powrót Valve do serii Half-Life dzięki technologii VR. To historia umiejscowiona między wydarzeniami z Half-Life a Half-Life 2 i opowiada ona o niemożliwej walce z okrutną rasą obcych znaną jako Kombinat.

Grając jako Alyx Vance, jesteście jedyną szansą ludzkości na przetrwanie. Kombinat tylko umocnił swoją władzę nad planetą od czasu incydentu w Black Mesie, zaganiając pozostałą populację do miast. Wśród tych ludzi znajdują się najwięksi naukowcy Ziemi: ty oraz twój ojciec, dr Eli Vance.

Czytaj też: Przed Marvel’s Avengers ponura przyszłość

Jako założyciele raczkującego ruchu oporu wciąż kierujecie tajną działalnością naukową – przeprowadzacie ważne badania oraz tworzycie bezcenne narzędzia dla garstki osób na tyle odważnych, by stawić czoło Kombinatowi. Każdego dnia dowiadujecie się więcej o swoim wrogu i każdego dnia pracujecie nad znalezieniem słabego punktu.

W grze znajduje się zestaw narzędzi silnika Source 2 umożliwiający graczom tworzenie nowych środowisk i udostępnianie ich społeczności do zagrania poprzez Warsztat Steam Half-Life: Alyx. Hammer, narzędzie do tworzenia poziomów autorstwa Valve, zostało zaktualizowane i od teraz posiada wszelkie narzędzia i komponenty związane z rozgrywką w wirtualnej rzeczywistości. Właśnie to rozwiazanie zostało użyte do niesamowitego moda Half-Life Alyx Levitation.

Half-Life Alyx Levitation to cztery godziny zabawy

Half-Life Alyx Levitation to fanowska modyfikacja, która kontynuuje wydarzenia z podstawowej wersji gry. Oczywiście nie jest to zgodna z lore świata historia, ale jeśli brakuje Wam solidnej zabawy dla pojedynczego gracza w VR, to mod będzie idealny.

Czytaj też: Pracownicy EA mają wolne, więc oczywiście NFS Unbound właśnie wyciekł

Twórca obiecuje graczom od 3 do 4 godzin zabawy, podczas których usłyszymy nagrane głosy bohaterów! Autor zatem nie dość, że wypuszcza modyfikacje za darmo to jeszcze na tym traci. W grze pojawiają się też zupełnie nowe animacje, a wszystko spięte jest ośmioma bardzo trudnymi poziomami. Half-Life Alyx Levitation znajdziecie w tym miejscu.