Reklama
aplikuj.pl

Halo Infinite rozczarowuje już nawet oświetleniem

halo infinite

Halo Infinite miało być powrotem marki do czołówki branży. Zamiast tego, co chwilę słyszy się o problemach z grą, zbyt wolnych zmianach oraz odejściach z 343 Industries.

Ray-tracing w Halo Infinite nie zachwyca

W Halo Infinite wystartował trzeci sezon zabawy w trybie sieciowym Halo Infinite. Czy gra może liczyć na zalew graczy, którzy będą chcieli spróbować tej legendy? Póki co się na to nie zanosi, a deweloperzy po raz kolejny zawodzą graczy.

Czytaj też: Płatne testy Frostpunk 2 w Polsce ogłoszone!

Jeśli wprowadzasz do gry cienie wykonane za pomocą ray-tracingu, a reakcją graczy bez ostatnich kart RTX jest bycie zadowolonym z tego, że nie tracą zbyt dużo, to chyba czas zastanowić się, czy warto było poświęcać na to czas? Sami zobaczcie, jakie zmiany pojawiają się w grze z włączonym i wyłączonym ray-tracingiem. Jestem przekonany, że podczas samej gry zastanawialibyście się, gdzie te różnice.

Na ten moment wsparcie dla ray-tracingu w Halo Infinite dostępne jest tylko na komputerach PC. Gracze Xbox Series X mają otrzymać tę opcję wkrótce, ale konkretny termin nie jest znany. Niestety, historia pokazuje, że gracze czekający na coś w grach od 343 Industries będą musieli uzbroić się w anielską cierpliwość.