Reklama
aplikuj.pl

Halo Infinite za darmo i ja to kupuje

halo infinite, multiplayer

Jak za darmo zagrać w Halo Infinite? Są już na to dwa sposoby. Gracze będą zadowoleni.

Powiedzieć, że pokaz rozgrywki Halo Infinite był porażką to nie powiedzieć nic. Gra straszyła w każdym aspekcie i po prostu zawiodła na całej linii. Moja nadzieje na to, że jednak będzie to chociaż dobry tytuł jednak rośnie, ponieważ deweloperzy wprost mówią, że to bardzo wczesna wersja gry i masa rzeczy się jeszcze zmieni.

Czytaj też: Te gwiazdy łamią znane nam reguły dotyczące ich powstawania

Taką chociaż „dobrą” grę to już bym sprawdził. Skąd jednak pewność, że twórcy jednak dostarczą produkt, który spełni moje oczekiwania za kilkaset złotych? No i tutaj właśnie przychodzą z pomocą dwie oferty, które sprawią, że nawet jak nie będziecie chcieli gry to… pewnie i tak ją pobierzecie.

Pierwsza opcja – już dobrze znana od kilku dni. Gra będzie w Xbox Game Pass. Jeśli zdecydowaliście się na opłacenie abonamentu Microsoftu to po prostu dostaniecie grę w ramach usługi. Co jednak jeśli nie płacicie za abonament?

Tutaj przychodzi z pomocą druga opcja. Oficjalne konto Halo na Twitterze poinformowało, że tryb sieciowy Halo Infinite będzie dostępny bezpłatnie. Co więcej – produkcja w tymże trybie działać będzie na Xbox Series X w 120 klatkach na sekundę. No na taką ofertę to już chyba skusi się każdy.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News