Reklama
aplikuj.pl

HBO Max w Polsce dostanie wersję z reklamami

HBO Max premiera, HBO max w Polsce, HBO Max seriale, HBO Max filmy, HBO Max cena, HBO Max oferta

W tym roku HBO Max zadebiutuje także w naszym kraju wypierając usługę HBO GO. Okazuje się, że pojawi się w niej wersja z reklamami, ale niekoniecznie będzie ona darmowa.

HBO Max w Polsce

Jakiś czas temu Player zrezygnował z darmowej wersji, która w zamian za reklamy umożliwiała nam dostęp do treści zgromadzonych na platformie. Zamiast tego wprowadzono tańszy abonament z reklamami. Zagraniczna platforma Hulu także poszła w stronę tańszej subskrypcji z reklamami. Dowiedzieliśmy się też, że taka opcja pojawi się na HBO Max, gdy platforma zadebiutuje w Polsce.

Nie ma się co łudzić, że taka wersja będzie darmowa, ale można liczyć, że okaże się dużo tańsza niż normalna subskrypcja. Zwykły miesięczny abonament kosztuje za granicą przeszło 60 zł, co czyni HBO max jedną z najdroższych platform streamingowych. Nie będzie to więc raczej atrakcyjna opcja dla osób, które będą korzystały z serwisu sporadycznie, zwłaszcza, że obecnie za HBO GO płacimy niecałe 25 zł. Taka wersja z reklamami byłaby więc atrakcyjną opcją.

Jednak według informacji największym minusem takiej wersji będzie brak dostępu do kinowych premier, które Warner Bros. w ramach hybrydowej dystrybucji wypuszcza jednocześnie w kinach i na platformie.

Premiery HBO Max w Polsce powinniśmy spodziewać się w drugiej połowie 2021 roku. W tym samym czasie serwis trafi łącznie to 60 państw, w tym do 21 w Europie.