Reklama
aplikuj.pl

Wiemy kiedy platforma HBO Max trafi do Polski! Ile będzie kosztowała subskrypcja?

hbo max

W tym roku na polski rynek wejdą dwie kolejne platformy streamingowe – Disney+ i HBO Max. Pierwsza z nich pojawi się w lecie, zaś druga już w marcu. Dziś poznaliśmy nie tylko dokładną datę premiery, ale również ceny.

HBO Max w Polsce – start usługi i ceny

Platform streamingowych dostępnych w naszym kraju robi się coraz więcej, a już wkrótce pojawią się kolejne. Disney+ wystartuje latem, ale jeszcze wcześniej dostaniemy dostęp do HBO Max. Serwis zastąpi dotychczasowe HBO GO i da nam dostęp do jeszcze większej ilości treści niż dotychczas. Oznacza to, że wraz ze startem nowej usługi, aplikacja HBO GO przestanie działać, ale konta i subskrypcje, które tam posiadamy, zostaną przeniesione do nowej aplikacji. Start usługi zaplanowano na 8 marca.

Jeśli chodzi o ceny, to te również poznaliśmy. Za miesięczny dostęp trzeba będzie zapłacić 29,99 zł, a z HBO Max pozwoli na oglądanie na maksymalnie 3 urządzeniach jednocześnie i stworzenie do 5 profili użytkowników. Dzięki temu każdy będzie mógł oglądać swoje seriale czy filmy, a także korzystać z dopasowanych rekomendacji. Cena jest nieco wyższa niż w przypadku HBO GO, które kosztowało 24,99 zł, ale różnica nie jest zbyt duża.

Dodatkowo miesięczny koszt można jeszcze obniżyć dzięki przygotowanej promocji. W jej ramach możemy otrzymać bezterminowy, 33-procentowy rabat na abonament, który zbije cenę do 19,99 zł. Warunkiem jest, by rozpocząć subskrypcję do końca marca 2022 roku i w następnych miesiącach zachować ciągłość subskrypcji. Co istotne, nawet jeśli cena bazowa abonamentu zostanie w przyszłości podniesiona, to tacy użytkownicy nadal dostaną na nią 33-procentowy rabat.