Reklama
aplikuj.pl

W Hearthstone szykuje się nowa Ustawka

hearthstone

9 maja w Hearthstone rozpoczyna się Sezon 4 Ustawki, wraz z nowym bohaterem, nowym słowem kluczowym – Jad, i przedmiotami ozdobnymi w temacie trasy koncertowej!

Hearthstone – 4. sezon Ustawki

9 maja w Sezonie 4 Ustawki w Hearthstone otwiera się Festiwal Legend! Gwiazdą wieczoru będzie nowy bohater, Mistrz Rocka Wun, który przywozi ze sobą orszak 58 muzykalnych stronników, a do tego całą ciężarówkę przedmiotów ozdobnych w temacie Festiwalu Legend! 

NOWI STRONNICY 

  • Skoro Festiwal Legend ruszył z kopyta, w Ustawce pojawia się 58 nowych stronników różnych typów, by zsynchronizować swoje melodie z twoimi kompozycjami. Bywalcy Festiwalu znajdą sporo Demonów o jeszcze większych rozmiarach, kilka Mechów jeszcze bardziej magnetycznych niż kiedykolwiek oraz Murloków, którzy nie tylko dopakują waszą planszę, ale i wzmocnią każdą rękę!

WITAMY MISTRZA ROCKA WUNA 

  • To gwiazda wieczoru, której nie możesz przegapić: Mistrz Rocka Wun, z pasywną mocą specjalną: Rytmiczna harmonia, która na koniec każdej trzeciej tury automatycznie tworzy kopię karty trzymanej w ręce po lewej stronie na samym brzegu. Pilnuj swoich kart, by optymalnie wykorzystać moc duplikacji!


TRUCIZNA ZAMIENIA SIĘ W JAD 

  • Poprawiamy naturę! Stronnicy ze słowem kluczowym Trucizna otrzymają teraz Jad – to zmiana, która znacząco zmodyfikuje strategię rozgrywki. Do tej pory Trucizna niszczyła każdego stronnika, któremu zadała obrażenia, natomiast Jad będzie niszczył pierwszego stronnika, któremu zada obrażenia.  

NOWY TOWAR Z OKAZJI ŚWIATOWEJ TRASY KONCERTOWEJ E.T.C.

  • Ulepsz swoje doświadczenie Ustawki nowymi przedmiotami ozdobnymi! Zaprezentuj gatunek muzyczny preferowany przez twojego ulubionego bohatera, daj się sfotografować nowemu barmanowi-paparazzi i załóż zupełnie nową planszę Festiwalu. Przedmioty ozdobne będą dostępne w Zestawie Karnetu bitewnego Ustawki i w sklepie Ustawki.