WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Heavy Rain jest już dostępny na PC

Quantic Dream właśnie wydało na PC jeden ze swoich najlepszych tytułów. Mowa tutaj o Heavy Rain, któy jest dostępny w sklepie Epic Games.

Fani thrillera są już w stanie doświadczyć niesamowitej przygody na PC. Gra była wcześniej dostępna tylko na PlayStation, przez co możliwości zagrania w nią były ograniczone. David Cage, dyrektor generalny Quantic Dream i dyrektor Heavy Rain, mówi:

Dzisiejsza premiera gry HEAVY RAIN na PC jest pierwszą inicjatywą naszego studia jako niezależnego wydawcy, powiedział Guillaume de Fondaumière, współzałożyciel Quantic Dream. Chcemy pozwolić graczom na całym świecie grać w nasze unikalne, wielokrotnie nagradzane i pełne emocji tytuły. Wkrótce swoje premiery na PC będą mieć także BEYOND: DWIE DUSZE i DETROIT: BECOME HUMAN.

Heavy Rain zawsze był dla mnie szczególnym projektem. To był pierwszy raz, kiedy pisałem o swoich osobistych doświadczeniach jako ojciec, pierwszy raz stworzyłem grę opartą na czymś, czego doświadczyłem w prawdziwym życiu. Po latach miliony ludzi na całym świecie podzieliły moje emocje, kiedy straciłem syna w centrum handlowym, i odpowiedziały na to proste, ale głębokie pytanie: jak bardzo jesteś gotowy poświećić się dla kogoś, kogo kochasz. Dziś cieszymy się, że możemy udostępnić tę grę wszystkim graczom, którzy odkryją przeplatające się historie ojca szukającego swojego syna, Ethana Marsa, agenta FBI Normana Jaydena, dziennikarki Madison Page i prywatnego detektywa Scotta Shelby’ego.

Heavy Rain, PC Heavy Rain, epic games Heavy Rain, komputer Heavy Rain, premiera Heavy Rain, quantic dream

Czytaj też: Ustawienia graficzne Cyberpunk 2077 na E3 2019

Źródło: Materiały prasowe