Reklama

Henry Cavill pracuje nad nowym projektem. Czy to Mass Effect?

Wiedźmin, Netflix, 2.sezon Wiedźmina, Krew Elfów, Henry Cavill, Yennefer

Henry Cavill, który ostatnio kojarzony jest głownie ze swojej roli w serialu Wiedźmin i filmiku, na którym składa komputer, wrzucił na swojego Instagrama zdjęcie z sugestią, że właśnie pracuje nad czymś tajemniczym.

Henry Cavill pracuje nad Mass Effectem?

na Instagramie Henry’ego Cavilla ukazało się zdjęcie, na którym widać aktora poddawanego charakteryzacji. Z przodu zaś widnieje strona z rozmazanym fragmentem tekstu. Dopisek o tajemniczym projekcie rozpalił ciekawość fanów. Na rozmazany tekst znalazł się odpowiedni program i udało się rozszyfrować kilka slow takich jak „Cerberus”, „Reaper”, „Geth” czy „Tali’Zorah”.

Czytaj też: Nowe State of Play chyba nie będzie tak słabe jak Nintendo Direct?
Czytaj też: Days Gone na PC. PlayStation bez kolejnego exclusive’a
Czytaj też: Games with Gold Marzec 2021 jest tak słaby, że aż musicie to zobaczyć

Od razu połączono te słowa z Mass Effectem, bo na kartce znajdują się najprawdopodobniej słowa, które odnajdziemy również na stronie Mass Effect 3 na angielskiej Wikipedii (rozdział “Plot”, trzeci akapit):

Following the events on Tuchanka and a failed coup by Cerberus to take over the Citadel, the quarians offer their support to the Alliance if Shepard helps them reclaim their homeworld, Rannoch, from the geth. Assisted by a quarian, either Tali’Zorah or Admiral Daro’Xen, Shepard boards a geth dreadnought and rescues a captive geth unit, either Legion or a facsimile occupied by a geth virtual intelligence (VI), then disables the Reaper control signal over the geth

Wydaje się więc bardzo prawdopodobne, że Henry Cavill dał nam znać, że pracuje właśnie nad filmem lub serialem osadzonym w uniwersum Mass Effect. Zapewne aktor również grał w te gry, w końcu nie od dziś wiadomo, że jest zapalonym graczem.

Pozostaje nam poczekać na jakieś oficjalne informacje.